Jaunumi

DĀVANA (1).jpg

Iegādājies koka vasarnīcu, dārza māju, lapeni vai jebkuru citu koka konstrukciju un saņem dāvanu.

Timbero koka mājas rūpējas par saviem klientiem cenšoties nodrošināt ne tikai augstākās kvalitātes servisu, bet arī iepriecināt savus klientus svētkos. Arī šogad esam sarūpējuši īpaši gardu pārsteigumu visiem, kas veiks pasūtījumu no 05.06.-24.06. Visiem mūsu jaunajiem klientiem dāvināsim lielisko Valmiermuižas alu ar mākslinieka Rituma Ivanova veidoto etiķeti  un citus gardumus. 

var 2.jpg

Lielā LĪGO izpārdošana- atlaides populārākajiem koka māju modeļiem

19/05/2017

Ja neesi vēl paspējis veikt pasūtījumu izmanto pēdējā brīža iespēju un uzcel koka vasaras māju vēl šovasar.

No 25.05.-25.06 Timbero piedāvā īpašas akcijas cenas visiem pieprasītākajiem modeļiem- vasarnīcām un vasaras mājām, koka dārza mājām, kempinga mājām, pirtīm, lapenēm, noliktavām un nojumēm. Ja radušies, kādi jautājumi, droši piesakieties uz konsultāciju un bez maksas saņemiet pilnu būvniecības izmaksu aprēķinu.

Visas akcijas preces meklē ŠEIT

 

vairāk
akcija.png

Dārza darbu un pagalma labiekārtošanas mēnesis

08/05/2017

No 08.05.-08.06.2017 dārza darbu un pagalma labiekārtošanas mēnesis. Šī mēneša ietvaros piedāvājam iegādāties noliktavas un bērnu rotaļu mājas ar atlaidi. Timbero koka noliktavas lieliski papildinās dārzu vai pagalmu ar mūsdienīgu dizainu un elegantu krāsojumu. Labākā vieta, kur glabāt darba rīkus, dārza tehniku un citas sezonas lietas, kurām neatrodas vieta mājās.

NE17 logo.jpg

Izstāde NATURE EXPO 2017

No 28.-30 aprīlim tiekamies izstādē Nature Expo 2017, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu hallē. Apmeklējot izstādi būs iespēja iegādāties visu, kas nepieciešams dārza darbiem un iepazīties ar piedāvājumiem, kas noderīgi dārza labiekārtošanā. Varēsiet aplūkot Timbero koka māju plašo piedāvājumu, saņemt atlaides un profesionāļu konsultācijas.

foto.jpg

Kā pareizi eļļot koka virsmas?

Kamēr Latvijas lielākajos ziņu un izklaides portālos tiek rakstīts par dažādām olu krāsošanas tehnikām, mēs piedāvājam iepazīties ar vienu no veidiem, kādā iespējams nokrāsot savu koka dārza māju, vasaras māju vai jebkuru citu koka konstrukciju. 
Ņemot vērā, ka lielākā daļa no mūsu klientiem koka konstrukcijas izvēlas apstrādāt ar lineļļu esam apkopojuši būtiskāko informāciju, kas jāņem vērā to klājot.
1.) Attīri konstrukciju no netīrumiem un putekļiem, tikai tad to var eļļot. 
2.) Kad virsma ir noklāta ar lineļļu tā jāatstāj uz aptuveni stundu ievilkties, lai eļļa iesūktos. Ja nepieciešams eļļošanu veic atkārtoti. 
3.) Kad eļļa pietiekamā daudzumā uzklāta un tā ir paspējusi nožūt, lieko eļļu noslauka ar tīru drānu. Pa šo laiku koksne būs uzsūkusi tieši tik daudz eļļas, cik nepieciešams un viss liekais paliks uz lupatiņas. Pēc tam atstāj virsmu nožūt vismaz divas diennaktis.

vairāk
- 5%.png

LIELDIENU AKCIJA

05/04/2017

No 05.04.-20.04.2017 LIELDIENU AKCIJAS ietvaros iegādājies šūpoles ar atlaidi. Visām šūpolēm Timbero piedāvā līdz pat 20 % atlaidi. Lieliska iespēja iepriecināt pašus mazākos ar skaistām, mūsdienīgām un krāsainām šūpolēm, kas labi kalpos ne tikai Lieldienās, bet visu gadu.  Ielūkojies AKCIJU sadaļā!

 

 

timbero majas.jpg

Paldies, ka atnāci!

Esam veiksmīgi aizvadījuši 4 dienas Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu hallē, piedaloties izstādē “Māja I 2017”. Ielūkojies portāli Delfi veidotajā fotoapskatā, kur vēlreiz var aplūkot izstādes plašo piedāvājumu klāstu un ieraudzīt arī Timbero stendu.

Paldies visiem, kas atnāca!

http://www.delfi.lv/tavamaja/aktuals/48605859_no-pamatiem-lidz-jumta-segumam-fotoapskats-no-izstades-maja-i-2017#!dgs=dgslv-96025:5762103

 

Izstāde "MĀJA I 2017"

16/02/2017

Lielākā izstāde būvniecības nozarē Baltijā, kurā katru gadu piedalās arī Timbero. Šogad izstāde risināsies no 09.-12. martam, Ķīpsalas izstāžu hallē.  Mūs satikt varēsi ne tikai āra laukumā, bet arī  hallē II. Būs iespēja iepazīties ar dzīvojamo māju konstrukciju, kas veidota no līmētām masīvkoka brusām, saņemt profesionāļu konsultācijas un pieteikties īpašajiem piedāvājumiem. Turpini sekot līdzī Timbero aktivitātēm, jo turpmākā mēneša laikā dalīsimies ar aktuālu informāciju saistībā ar izstādes norisi. 

 

2015-12-22_davanas.jpg

Timbero sadarbojas ar saldumu ražotāju “Laima”!

08/12/2016

No 27. novembra- 2.janvārim, pašā Rīgas centrā, blakus Laimas pulkstenim, atradīsies Laimas namiņš, kas tapis sadarbībā ar Timbero koka mājām.

Ziemassvētku namiņa veidošanai, zīmols "Laima" ir izvēlējies 19.4 kvm lielo modeli Claudia, kas papildināts ar Ziemassvētku dekoriem rada īpašu svētku sajūtu.

Namiņā ir iespējams izvēlēties, kādu no kartiņām, kuru zīmējuši bērni no trūcīgām ģimenēm. Tev ir iespēja sarūpēt, kādam tik ļoti kāroto Ziemassvētku dāvanu un nogādāt to Laimas namiņā, kas tālāk to nogādās dāvanas saņēmējam. 

 

Sīkāk par mājas modeli: http://timbero.lv/lv/lat/darza_majas/?catalog_group_id=300&item_id=786

citadele.jpg

Iegādājies uz nomaksu!

28/09/2016

Piedāvājam lielisku iespēju klientiem iegādāties preces, norēķinoties par tām pakāpeniski. Ērta kredīta noformēšana 10 minūšu laikā uz vietas TIMBERO birojā, Vietalvas ielā 1, Rīgā. 

Citadeles Ekspress kredīts:

1. Kredītu piedāvā banka – uzticams, godīgs partneris ar lielisku reputāciju.

2. Jums nav jābūt vai jākļūst par bankas "Citadele" klientu.

vairāk
Baltic Pictures WEB-3105.jpg

Timbero piedāvā jaunu risinājumu koka ēku būvniecībā

28/09/2016

Domājot par uzņēmuma attīstību, sortimenta paplašināšanu un klientu vēlmēm, uzņēmums Timbero, izstrādājis jaunu energoefektīvas karkasa mājas konceptu. Šādai mājai būs ne tikai zemākas uzturēšanas izmaksas, bet arī pati būvniecība būs ievērojami lētāka.

Vairāk lasi:

 

http://www.diena.lv/raksts/reklamraksti/timbero-piedava-jaunu-risinajumu-koka-eku-buvnieciba-14141145